KN HANGET - Dział Reklamy

reklama, poligrafia, dekoracje - obrazy i zdjęcia na szkle, panele szklane do kuchni, lustra

obrazy i zdjecia na szkle
szklane panele do kuchni
obrazy i zdjecia na plexi
obrazy i zdjecia na plotnie
lustra z oswietleniem piaskowane
szklane fronty meblowe
Instagram
Zadaj pytanie on-line

Projektowanie stron www

strony www, strony internetowy, sklepy internetowe, kampanie reklamowe w google

mirosart.pl - Projektowanie stron wwwOferujemy Państwu możliwość zaprojektowania, wykonania, utrzymywania strony WWW na naszych serwerach oraz pomoc w rejestracji domeny. Nasza oferta skierowana jest przede wszystkim do małych i średnich firm, oraz do wszystkich którzy chcą zaistnieć w Internecie,

Wiele tradycyjnych stron internetowych najczęściej jest aktualizowanych przez firmy, które wcześniej wykonały daną witrynę. Ten schemat sprawdza się w przypadku niewielkich stron, pełniących zazwyczaj rolę cyfrowej wizytówki. Niestety w pozostałych przypadkach - niejednokrotnie powoduje nieprzyjemne opóźnienia w wyświetlaniu na stronie informacji, których umieszczenie w odpowiednim czasie jest bardzo ważne, a często dowiadujemy się o jakimś fakcie w ostatniej chwili.

Czas jest luksusem, na który rzadko nas stać. Ale na szczęście to już przeszłość!

Firmom, które są zainteresowane błyskawicznym informowaniu swoich klientów o wydarzeniach, promocjach itp., proponujemy nowoczesne systemy administracji treścią - dzięki nim upoważnieni pracownicy Państwa firmy będą mogli zarządzać treścią strony za pomocą specjalnego panelu, którego obsługa jest równie prosta, jak obsługa nowoczesnych edytorów tekstu.

Za pomocą oferowanych przez nas  aplikacji bez problemu można dodać zdjęcia do artykułu, dodać nowe działy w menu, ustalać ceny towarów itp.