KN HANGET - Dział Reklamy

reklama, poligrafia, dekoracje - obrazy i zdjęcia na szkle, panele szklane do kuchni, lustra

obrazy i zdjecia na szkle
szklane panele do kuchni
obrazy i zdjecia na plexi
obrazy i zdjecia na plotnie
lustra z oswietleniem piaskowane
szklane fronty meblowe
Instagram
Zadaj pytanie on-line

Reklama wewętrzna i zewnętrzna

Reklama wewętrzna i zewnętrzna

 

Reklama zewnętrzna, Outdoor

 

Reklama zewnętrzna dzięki wysokiemu poziomowi oglądalności kształtuje wizerunek firmy lub produktu. To jednen z najważniejszych i najpopularniejszych sposobów na zaistnienie w świadomości klienta.

 

Podstawowe rodzaje reklamy zewnętrznej:

  • Tablice reklamowe , billboard , tablice informacyjne
  • Citylight (z ang. światło uliczne) jest to tablica reklamowa zazwyczaj produkowana w wymiarach 1,20 x 1,80 m. Plakat na tej tablicy jest zamknięty w specjalnej „gablocie” za szybą, może być podświetlony.
  • Reklama wielkoformatowa - reklama która zazwyczaj wiesza się na ścianach budynków, rusztowaniach budowlanych bądź konstrukcjach przestrzennych. Tworzy się ją z kawałków wydrukowanej jednostronnie perforowanej siatki PCV.
  • Wszelkiego rodzaju szyldy czy napisy 3D


Reklama wewnętrzna, Indoor

 

Reklamę wewnętrzną często nazywa się z języka angielskiego „indoor”. Wyróżniamy rożne formy reklamy wewnętrznej: plakaty, rollupy, kasetony, naklejki na podłogę oraz banery wewnętrzne.

Korzyścią płynąca z jej zastosowania jest przyciągnięcie uwagi odbiorcy, zainteresowanie klienta znajdującego się w siedzibie firmy jej ofertą, skłonienie do konkretnego działania oraz wywarcie pozytywnego wrażenia. Reklama działa jako element wspierający identyfikację wizualną marki dlatego jej przekaz powinien być czytelny i zgodny z innymi materiałami promocyjnymi firmy. Przygotowanie ekspozycji reklamowej powinno być gustowne i dostosowane do istniejącej aranżacji i wystroju pomieszczenia. Warto zasięgnąć w tej dziedzinie obiektywnej opinii ekspertów posiadających doświadczenie i nagromadzoną wiedzę.

 

Podstawowe rodzaje reklamy wewnętrznej:

  • plakaty – to reklama powstająca przez wielkoformatowy wydruk projektu graficznego połączonego z chwytliwym hasłem reklamowym. Posiada dwie funkcje: informującą klienta oraz kreującą popyt - zachęcającą do działania. Plakat powinien być bardzo atrakcyjny wizualnie i przyciągać uwagę odbiorców. Jest to możliwe dzięki zastosowaniu bardzo wysokiej rozdzielczości wydruku oraz szerokiej palety barw.
  • rollupy - to jednostronny wydruk na specjalnym materiale rozciągnięty, na rozkładanym stojaku. Zgodnie z anglojęzyczną nazwą (rollup banner) jest to funkcjonalna, rozkładana reklama, którą można łatwo przewozić i ustawiać w dowolnym miejscu. Jest idealną formą promocji firmy na targach branżowych, giełdach równie dobrze sprawdza się w budynkach biurowych gdzie może zostać ustawiony przy głównym wejściu. Można go wykorzystywać wielokrotnie.
  • kasetony – są reklamą zwracająca uwagę, zbudowaną najczęściej z podświetlanej wielobarwnej oprawy. Technika produkcji kasetonów umożliwia tworzenie indywidualnych form przestrzennych np. liter. Sposób instalacji pozwala na umieszczenie reklamy po przymocowaniu jej do powierzchni sufitu, ściany podłogi, bądź innego elementu wystroju pomieszczenia. Kasetony stosuje się najczęściej w celu zwiększenia efektu wizualnej identyfikacji marki ponieważ idealnie nadają się do estetycznej prezentacji logo firmy.
  • naklejki na podłogę – specjalne naklejki nadrukowane na wytrzymałej folii przyklejanej do posadzki, stosowane za zwyczaj do informowania Klienta o ekspozycji, promocjach, podkreślenia marki bądź wystroju pomieszczenia.
  • banery wewnętrzne – reklama umożliwiająca wydruk wielkoformatowy o wysokiej rozdzielczości. Banery reklamowe umożliwiają aranżację wyglądu pomieszczenia i podkreślenie wizerunku marki. Funkcja banerów jest podobna do plakatów reklamowych a ich zaletą jest możliwość tworzenia reklam o bardzo dużej powierzchni ekspozycji.